Baoli

KION Grupi liige

Meie kaubamärk Baoli on tõstukite ja laoseadmete tootja, mis tegutseb enam kui 80 riigis üle maailma. 2003. aastal asutatud Baoli kaubamärgi ostis 2009. aastal Euroopa turuliider ja maailma suuruselt teine laotehnoloogia tootja KION. See on kuulus ka selliste kaubamärkide poolest nagu Linde, Still ja Dematic

KION korraldas Baoli tootmistöö täielikult ümber, viies selle kooskõlla kõige kaasaegsemate standarditega: komponendid, tehnoloogiad, protsessitehnika ja tootmisliinid.

Baoli eesmärk on rahuldada klientide vajadusi, kes otsivad kvaliteeti ja usaldusväärsust, kuid ei pea omama eriti keerulisi seadmeid. Baoli pakub kvaliteedi ja hinna suhet, mis on äärmiselt atraktiivne tänu kvaliteetsetele komponentidele, mis on garanteeritud KION Grupi poolt koos pragmaatilisusega, mis on omane Kaug-Idas toodetud masinatele.

Baoli tootmishooned asuvad Shanghai lähedal, kogupindalaga 120 000 m2 ja kus töötab üle 700 töötaja. Tehases on kaasaegsed värvimis- ja montaažiliinid ning see toodab ise oma toodete põhikomponente.

Loe rohkem  Baoli kodulehelt

Seotud teenused

g1 quarter

Müük

Müüme: tõstukeid, laotehnikat, vastukaaltõstukeid ja tõstukite lisaseadmeid.

Loe lähemalt
service

Hooldus ja remont

Mobiilse hooldusteenuse tagame koostöös partnerettevõttega Willenbrock Baltic OÜ, kelle kogenud hooldemeeskond suudab reageerida operatiivselt üle Eesti.

Loe lähemalt