Uudis 10. juuli 2023

Li-ion

Milano, 20. juuli 2023 – KION kontserni kuuluv kahveltõstukite tootja Baoli esitles hiljuti Saksamaal Stuttgardis toimuval LogiMAT messil esimest korda oma uut KBE 25-35 elektritõstukite seeriat. Messikülastajate positiivne tagasiside oli valdav. Nüüd astub Baoli sammu edasi: uue KBE mudelipere kahveltõstukid on saadaval ka liitiumioonakudega.

Tänu oma kandevõimele 2,5 t kuni 3,5 t sobivad KBE seeria elektritõstukid pea kõikidesse tööstusharudesse – alates jaemüügist kuni tootmise, ladude või põllumajanduseni. "Kvaliteedi ja usaldusväärsuse osas pakume klientidele oma turusegmendis uut referentsi, millel on nende jaoks suurem jõudlus," ütleb Baoli EMEA kaubamärgihalduse direktor Francesco Pampuri.

Siiani olid Baoli KBE perekonna tõstukid toiteallikaks eranditult 80-voldised pliiakud mahutavusega 360-450 Ah 2,5-tonnise mudeli puhul ning 500-600 Ah 3,0- ja 3,5-tonniste mudelite puhul. Nüüdsest on KBE tõstukite seeria saadaval ka valikuliste liitiumioonakudega: KBE 25Li G1 pakutakse 80-voldise 277 Ah liitiumioonakuga, KBE 30-35Li G1-le 80-voldise 412 Ah liitiumioonakuga. 

Francesco Pampuri: "Selle uue energiavalikuga muudame oma klientide jaoks otsustamise veelgi lihtsamaks. Lõppude lõpuks teame väga hästi, mida meie kliendid vajavad. Pakume neile lihtsaid, ohutuid ja vastupidavaid tõstukeid ilma tarbetute lisadeta, mis sobivad ideaalselt nende kasutusvaldkondadele. Liitiumioonakude kasutuselevõtuga suudame rahuldada väga spetsiifilisi klientide vajadusi ja seeläbi klientide rahulolu veelgi tõsta."

Li-ion tehnoloogiat tasub kindlasti kaaluda

liion1

Hooldusvaba Li-ion tehnoloogiaga on võimalikud väga kiired laadimisajad, võimaldades kahveltõstukite pidevat kasutamist isegi mitme vahetuse jooksul ja ilma pikemate laadimispausideta. Samuti ei koorma sage vahelaadimine akusid ning lisaks on võimalik ka detsentraliseeritud laadimine. Ühe akuga on võimalik kuni 2500 laadimistsüklit. Baoli EMEA seab alati esikohale ohutuse: "Kõigil meie hästi konstrueeritud tõstukitel on nende ohutuse kinnitamiseks CE-märgis. Baoli kahveltõstukid on ehitatud vastavalt KIONi kõrgetele kvaliteedistandarditele, tagades nende pikaajalise ja probleemideta töö, " ütleb Francesco Pampuri. .

Tarne laost ja laiast edasimüüjate võrgustikust

Baoli tõstukid on saadaval otse Euroopa laost, suurendades niimoodi klientide jaoks tarnete paindlikkust. Sellele lisandub veel laialdane, ülemaailmne edasimüüjate võrgustik. 

Pampuri: "Meie edasimüüjaid peetakse eriti usaldusväärseteks ning meie kliendid saavad alati nende nõuannetele ja kvaliteedilubadusele loota. Nad täidavad seda, mida lubavad. Täpselt nagu meie tõstukid."

Sündmus